Haber

Sultangazi Belediye Başkanı Gençlerle Buluştu

Sultangazi Belediye Başkanı Av. Abdurrahman Dursun, Şair Abay Konanbay Anadolu Lisesi öğrencilerini ağırladı. Önder Dursun, öğrencilerle hayata ve eğitime dair keyifli bir sohbet gerçekleştirdiklerini belirtti.

Sultangazi Belediye Başkanı Av. Abdurrahman Dursun gençlerle buluşmaya devam ediyor. Şair Abay Konanbay Anadolu Lisesi öğrencileriyle bir araya gelen Başkan Av. Samimi sohbetin ardından Abdurrahman Dursun, Dijital İletişim Merkezi’nde gençlerin sorularını yanıtladı.

“Belediye Başkanı olarak değil, bir kardeş ve bir dost olarak buradayım”

Siyaset dışında hayata dair her şeyin konuşulduğu gençlik toplantılarının önemine değinen Sultangazi Belediye Başkanı Av. Abdurrahman Dursun, “Diyelim ki Belediye Başkanıyla konuşmuyorsunuz, sohbet ediyoruz. Ben bugün burada Belediye Başkanı olarak değil, bir kardeş, bir dost olarak buradayım. Hayata, şehrimize, insanlara dair güzel bir sohbet yapıyoruz” dedi. . Gençlerimizin düşünceleri ve bakış açıları bizim için her şeyden daha değerlidir.” .

“Müzik akademimiz var, sinema akademimiz var, diplomasi akademimiz var, yazarlık akademimiz var.”

Belediye Başkanı Av. ilçede gençlere yönelik yürütülen faaliyet ve projelerden de bahsetti. Abdurrahman Dursun; “Müzik akademimiz var, sinema akademimiz var, diplomasi akademimiz var, yazarlık akademimiz var. Gençlerimizi üniversite sınavına ücretsiz hazırlayan SEDA’mız var. 550 nüfuslu bu şehirde yaptığımız tüm aktiviteler Bin bütün gençlere hitap ediyor” dedi. – İSTANBUL

haber-battalgazi.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu